Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil

Firmamız Faaliyetlerini;

» Trabzon Beşikdüzü Organize Sanayinde 4.500 m² açık 5.000 m² kapalı alanda kurulu Prefabrik & Konteyner Fabrikası,

» Trabzon Erzurum Karayolu Üzeri Akoluk Mevkiinde 1.000 m² açık 1.800 m² kapalı alanda kurulu Fiberglas Modüler Kabin Fabrikası,

» Trabzon Değirmendere Bulunan 500 m² açık 7000 m² kapalı alanda kurulu Fiberglas Modüler Kabin Montaj, Alüminyum Doğrama ve Mutfak Tezgahı Döküm tesislerinde sürdürmektedir.

Firmamız, modern ürün tesislerinde kaliteli, ekonomik ve süratli çözümler sunmaktadır. ISO 9001:2008 kalite güvence sistemi ve ISO 18001:2007 OHSAS İş Güvenliği ve Sağlığı Belgesi ile yapı kalitesi daima kontrol altında tutulmaktadır.

İşçiliğin büyük bölümü fabrika ve tesislerde yapıldığından hata payı minimum düzeydedir.

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil

Kurumumuzdaki açık pozisyonların doldurulması için; internet sitesi, e-posta, şirket çalışanlarımızdan veya danışmanlık firmalarından gelen öneriler gibi farklı kaynaklardan gelen başvurular titizlikle ve gizlilik prensibi çerçevesinde değerlendirilir.

Aranan pozisyonların gereklerine cevap veren adayların, birebir ve grup mülakatları ve pozisyon gerekleri doğrultusunda uygulanan test ve envanterler ile yapılan değerlendirmelerinin ardından kurumumuza kazandırılması hedeflenir.

Performans yönetim sistemi, çalışanlarımızın yetkinliklerinin geliştirilmesi ve kurumsal hedeflerin bireysel hedeflerle bütünleştirilmesine dayanır. Çalışanlarımızın ortaya koydukları değer, kurumumuzun ortak amaçları ve hedefleri doğrultusunda yönlendirilir ve başarılı performanslar kuruma kattığı değer oranında ödüllendirilir.

Kurumumuzda ücret yönetimi, ücretlerin, çalışanlarımızın eğitim düzeyleri, sahip oldukları yetkinlikler, her bir görev için iş değerlemesi sonucu oluşan işin derecesi ve değeri, çalışanlarımızın bulundukları görevlerin piyasadaki değeri, kurumun performansı ve olanakları dikkate alınarak belirlenmesine dayanır.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Amacımız; müşterilerinin istemiş olduğu ürünü, onların amaç ve beklentisine uygun olacak şekilde imal etmek ve taahhüt edilen zamanda teslim etmektir.1973 yılından günümüze kadar gelişimini, gerçekleştirdiği projelerini ve faaliyetlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek aktif bir yapıya kavuşturmayı ve bu çerçevede;

* Tam ve koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesi ile müşterilerinden gelen talepleri göz önüne alarak çağın gereklerine uygun yeni fonksiyon; görev ve ürünler geliştirmeyi,

* Müşterilerine satış sonrası destek sunmayı,

* Sürekli gelişme düşüncesiyle politikalarını düzenli olarak gözden geçirmeyi,

* Yeni hedefler belirlemeyi, bunlara yönelik planlar yapmayı ve gerekli kaynakları ayırarak bu planları hayata geçirmeyi,

* Teknolojik gelişmeleri hızla takip ederek, müşterilerimize gelişen teknolojiyi ve tüm bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişen teknolojisi ile modern ofisler ve her çeşit yaşam alanları üretmeyi hedefleyen Firmamızın vizyonu, kullanım amaçlarına, arazi ve doğa koşullarına uygun ekonomik ürünler ile müşterilerine pratik çözümler sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Firmamızın misyonu, dünyada sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek, müşterilerine, kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunmak, geliştirdiği ürün ve teknolojilerle, müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla faaliyet gösterdiği bölgede sektörün önde gelen isimlerinden biri olmak ve her geçen gün artan ihracat potansiyeliyle bu konumunu ülke sınırlarının dışına taşıyarak, ülkesinin gelişimine katkı sağlamaktır.

Aktaş Fiberglas - Trabzon

Aktaş Fiberglas San. Tic. Ltd. Şti.

Merkez : Çimento Fabrikası Karşısı Çınar Sok. Değirmendere TRABZON

Tel   : +90 462 325 10 89

Faks : +90 462 325 12 57

Aktaş Fiberglas - Muğla

 

Şube : Atatürk Bulv. Beylikkırlar Mevkii No:245 Konacık  Bodrum MUĞLA

Tel   : +90 252 363 76 34

Faks : +90 252 363 90 38

© 2015 AKTAŞ FiBERGLAS SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır. Designed By Pruva Media

Search